Vyhledávání


O mně

Vizážistika a vše kolem módy, líčení a stylu pro mne vždy bylo a bude velmi inspirativní a tvůrčí.

Už od dětství mne provázelo tvoření, nejprve to bylo kreslení, později i vlastní návrhy oděvů a jejich zhotovení. Posléze jsem krátce prošla i světem modelingu, takže jsem mohla poznat i tu „druhou stranu“ mé profese.

Vám milé klientky a klienti nabízím kompletní poradenství ohledně vašeho oblékání, poradím vám jaké střihy vám budou slušet a v čem se budete dobře cítít. Na to určitě hned navazují barvy, které nám mohou velmi pomoci, ale také uškodit, pokud jsou špatně zvoleny.

Takže pokračovat tedy budeme barevnou typologií. Následně spolu vybereme optimální účes dle tvaru vašeho obličeje a celkového charakteru postavy. Pro celkový dokonalý vzhled by u žen nemělo chybět perfektní líčení, které vše podtrhne. Nalíčím vás a pokud budete chtít, mohu vás vašemu líčení i naučit, abyste byla upravená vždy, když potřebujete.

Při poradenství vizáže a stylu vždy beru na vědomí charakter a povahové rysy každé klientky či klienta, aby konečný výsledek ladil vždy s její či jeho osobností.

Věřte milé dámy a pánové, že při těchto konzultacích zvládneme probrat i věci, které s vizážistkou zdánlivě vůbec nesouvisí, ale znáte to, všechno souvisí se vším….

   

                                                                                             Naďa Sklenářová

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.